menu

Wybrani klienci

wróć

Referencje

Robico

Firma Social Leaders od początku współpracy wykazała się kreatywnością i nieszablonowym podejściem. Wykonuje swoje zadania zgodnie z przyjętym harmonogramem, z wysoką dbałością o potrzeby klienta. Prowadzona kampania pozwoliła zwiększyć świadomość marki Robico oraz sprzedaż produktów w skali ogólnopolskiej. Z całą pewnością możemy polecić firmę Social Leaders jako pomysłowego i rzetelnego partnera, który dobrze sobie radzi, mimo krótkich terminów realizacji poszczególnych zadań. Naszym zdaniem świetnie poradzi sobie zarówno w projektach związanych z reklamą i promocją, jak i stałą obsługą social mediową.
Alicja Tomaszewska, Specjalista ds. Handlu i Marketingu

Polski Komitet Olimpijski

Rekomendujemy agencję Social Leaders jako rzetelnego, kreatywnego i kompetentnego partnera do działań reklamowo – promocyjnych. Dotychczasowa współpraca zaowocowała pełnym sukcesem prowadzonych przez nas kampanii, a przede wszystkim zadowoleniem naszych partnerów oraz sponsorów.
Ireneusz Kutyła, Dyrektor Marketingu PKOl

Business Link

Firma Social Leaders wykazała się profesjonalizmem oraz dużą kreatywnością, dotyczącą proponowanych rozwiązań. Komunikacja z pracownikami przebiegała bez zarzutu. Zespół wykazał się dużą kompetencją w zakresie reagowania kryzysowego. Obecnie, agencja jest odpowiedzialna za tworzenie landing page'y oraz kreacji reklamowych, a także realizację kampanii sprzedażowych w mediach społecznościowych.
Mariusz Turski, Członek Zarządu AIP

PHINANCE

Od początku naszej współpracy agencja wykazuje się dużym zaangażowaniem oraz kreatywnością. Z całą odpowiedzialnością polecamy Social Leaders jako solidnego partnera w marketingu internetowym.
Marcin Mieńkowski, Senior Partner, członek Rady Nadzorczej Phinance S.A.

Star Media

Social Leaders to zespół z proaktywnym podejściem do klienta. Jest kreatywny, a swoje zadania wykonuje z dużą rzetelnością. Pracownicy firmy są prawdziwymi pasjonatami marketingu internetowego, a to widocznie przekłada się na jakość ich pracy. Polecamy firmę Social Leaders jako partnera godnego zaufania, prawdziwie angażującego się w prowadzone działania. Oświadczamy, że nasza współpraca jest kontynuowana.
Wojciech Białecki, Managing Director

Polski Związek Motorowy

Nasza współpraca z agencją Social Leaders przebiegała bardzo pomyślnie. Na naszych profilach społecznościowych nie tylko pojawiły się ciekawe i angażujące treści, ale zyskaliśmy także wielu nowych obserwatorów oraz fanów. Social Leaders to eksperci w kreowaniu aktywizacji!
Aleksandra Knyszewska, Dyrektor Biura Komunikacji i Marketingu

Zadzwoń lub zostaw wiadomość!

Umówmy się na kawę!

Do góry